Yaşam

Evlenmeden Önce Son Durak: Gelin ve Damatlara Yönelik İçinizi Eğlendirecek Bekarlığa Veda Partisi Filmleri

Bekarlığın son anlarını yaşamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. İşte en unutulmaz bekarlığa veda partileri için ihtiyacınız olan film listesi. Patlamış mısırınızı hazırlayın ve yerinize oturun, çünkü gelin ve damatlar için özel olarak seçtiğimiz bu sinemalar size eğlence dolu bir gece vaat ediyor. Bu kadar izleme yeter! ?

Kaynak: Sinemalarla ilgili bilgiler IMDb ve TMDB sitelerinden alınmıştır.

20. Arama Partisi, 2014

IMDb: 5.6

Özet : Film, evlilik töreni sabote edilen Nardo’nun eğlenceli hikayesini anlatıyor. Nardo’nun düğün töreni en yakın arkadaşları tarafından bizzat sabote edilir. Durumdan öfkelenen gelin Tracy kiliseden kaçar ve balayı için Baja çölüne doğru yola çıkar. Nardo da müstakbel eşini takip etmeye karar verir ancak yolda arabası çalınır.

Oyuncular: Adam Pally, TJ Miller, Thomas Middleditch

Müdür: İskoç Armstrong

19. Süpürgeden Atlamak, 2011

IMDb: 5.7

Özet : Sevgi, Mutluluk ve Kahkahalarla Dolu, Dokunaklı Bir Aile Filmi. Muhtemelen mükemmel bir çifttirler ama aileleri tam bir felakettir. Bayan Watson aristokrat bir hanımefendi olmasına rağmen, Brooklyn’in göbeğinden gelen Jason’ın annesi pek de ortama uyum sağlamıyor gibi görünüyor. Aileler Jason ve Sabrina’nın düğünü için bir araya geldiğinde her partinin kendi gelenekleri ve sırları olduğu ortaya çıkar. Alt katman ile üst katman bir araya gelince geriye tek bir soru kalır; Bu çift, hem hüzünlü hem de komik aşk sınavını geçip sonsuza kadar birlikte kalmayı başarabilecek mi?

Oyuncular: Paula Patton, Laz Alonso, Angela Bassett

Müdür: Salim Akil

18. Eski Moda Güzel Bir Seks Partisi, 2011

IMDb: 6.1

Özet: Liseden beri arkadaş olan ve yaz sonu seks partisi için bir araya gelen 30 yaşındaki bir grup insanı konu alıyor.

Oyuncular: Jason Sudeikis, Leslie Bibb, Tyler Labine

Müdür: Alex Gregory, Peter Huyck

17. Spice Boyz, 2020

IMDb: 6.2

Özet : Vasilisa, okul arkadaşı Inna’nın düğünü için memleketine döner. Inna’nın damadı ‘Chistiy’, iki arkadaşı ‘Lambada’ ve ‘Kolbasa’ ile birlikte düğünün arifesinde hazırlıksız bir bekarlığa veda partisi düzenler. Inna ve Vasilisa partiye habersiz gelir. 2014 yılında Gomel şehrinde yaşanan gerçek olaylara dayanmaktadır.

Oyuncular: Margarita Abroskina, Anna Andrusenko, Vladimir Averyanov

Müdür: Vladimir Zinkeviç

16. Komşular, 2014

IMDb: 6.3

Özet : Kelly ve Mac Radner, yeni doğan bebekleriyle birlikte sakin bir mahallede yaşayan genç bir çifttir. Radner’lar yaşadıkları yeri ve komşularını severken, yeni kapı komşularını da aynı samimiyetle karşılıyorlar. Ancak yeni komşular hem mahallenin hem de ailenin huzurunu tehdit etmeye başlar. Öğrenci birliği olarak kullanılan bu evdeki gürültü, Radner’ları beladan kurtarır ve aile, yeni komşularına karşı küçük çaplı bir savaş başlatır. En güçlü rakipleri zorba Teddy ile baş etmek onlar için oldukça zor olacaktır.

Oyuncular: Seth Rogen, Rose Byrne, Zac Efron

Müdür: Nicholas Stoller

15. Çok Kötü Şeyler, 1998

IMDb: 6.3

Özet : Kyle Fisher’ın tek isteği hayatının kadınıyla Laura Getty ile evlenmek. Laura’nın tek dileği hayalini kurduğu bir düğündür. Kyle, evlenmeden önce hayatını paylaştığı erkek arkadaşlarının kendisine önerdiği bir gecelik özgürlük planını uygular. Bu gece striptizciyi çağırdıklarında striptizci bir kaza sonucu ölür. Bu olayı örtbas etmeye çalışırken gruptan Adem her şeyi karısına anlatır. Buna öfkelenen Michael, sinir krizi geçiren Adam’ı öldürür. İşler daha da karmaşık hale gelir ama Laura, ne pahasına olursa olsun düğünü gerçekleştirmek ister.

Oyuncular: Christian Slater, Daniel Stern, Cameron Diaz

Müdür: Peter Berg

14. Bekarlığa Veda Partisi, 1984

IMDb: 6.3

Özet : Tom Hanks, eğlenceyi din olarak kabul eden arkadaşlarının kendisi için düzenlediği bekarlığa veda partisini gönülsüzce kabul eden ve bekarlığının son anlarını yaşayan Rick’i canlandırıyor. Rick’in endişeli nişanlısı Debbie, partiye kılık değiştirerek katılır ve gelecekteki kocası olacak adamı gözetler.

Oyuncular: Tom Hanks, Tawny Kitaen, Adrian Zmed

Müdür:Neal İsrail

13.Yapıldı, 2001

IMDb: 6.3

Özet: İki hevesli boksör ve ömür boyu arkadaş, düşük seviyeli bir organize suç çetesi aracılığıyla bir kara para aklama planına dahil olurlar.

Oyuncular: Vince Vaughn, Jon Favreau, Joe Goossen

Müdür: Jon Favreau

12. Amerikan Düğünü, 2003

IMDb: 6.3

Özet : Amerikan Pastası serisinin üçüncü filminde evlenmeye karar veren Jim ve Michelle, Jim’in ağır hasta büyükannesinin düğünlerini görebilmesi için düğün hazırlıklarını iki haftada tamamlamaya çalışırlar. Onun ısrarı sayesinde Stifler’in ailesi yeniden evlenmeye karar verir; Finch bu evliliği engellemeye çalışır. Bu arada Finch’le birlikte Jim için büyük bir bekarlığa veda partisi planlayan Stifler, Michelle’in kız kardeşi Cadence ile yakınlaşır. Partinin ertesi sabahı uzak bir kasabadaki terk edilmiş bir depoda uyanan Jim, düğününe zamanında yetişmek zorundadır.

Oyuncular: Jason Biggs, Alyson Hannigan, Seann William Scott

Müdür:Jesse Dylan

11. Rahatsız Etmeyin, 2016

IMDb: 6.4

Özet : Anna’nın evliliği, kocası John’un kendisinden çok daha genç bir adamla ilişkisi olduğunu keşfetmesinin ardından sallantıdadır. Stratford-Upon-Avon’daki bir otelin balayı süitinde diğer yarısıyla karşı karşıya kalan Anna, evliliklerini kurtarmaya çalışmalı, talihsiz otel çalışanlarıyla uğraşmalı ve bu deneyimi atlatmak için bir plan yapmalıdır. John veya Anna’nın tanımadığı 21 yaşındaki genç adam, yarı çıplak ve komada, süitin banyosunda bekarlığa veda partisinde uyumaya çalışıyor.

Oyuncular: Sian Gibson, Steve Edge, Colin Michael Carmichael

Müdür: Nigel Cole

10. Karınızı Nasıl Öldürürsünüz, 1965

IMDb: 6,5

Özet : Stanley Ford cennet gibi bir bekar hayatı sürüyor. Bash Brannigan serisiyle ülke çapında tanınan bir karikatürist olan Ford’un lüks bir şehir konutu ve Charles adında tam zamanlı bir kahyası var. Bir arkadaşının bekarlığa veda partisine katıldıktan sonra ertesi sabah uyandığında pastadan çıkan ve tek kelime İngilizce bilmeyen çok hoş bir bayanla evli olduğunu öğrenir. İlk baştaki itirazlarına rağmen evlilik hayatını sevmeye başlar ve hatta çizgi film karakterini büyük bir casustan biraz titiz bir kocaya dönüştürür.

Oyuncular: Jack Lemmon, Virna Lisi, Terry-Thomas

Müdür: Richard Quine

9. Düğün Zil Sesi, 2015

IMDb: 6.6

Özet : Doug Harris düğününün arifesinde bir damat. Sevimli bir insan olmasına rağmen sosyal açıdan çok utangaç bir adamdır ve düğüne kadar ona eşlik edecek bir sağdıcı yoktur! Hayallerinin kadınıyla evlenmesine iki haftadan az bir süre kalan Doug, ‘Best Man, Inc.’ soluğunu soluyor. Adı geçen firmadan alıyor. Şirketin CEO’su Jimmy Callahan, Doug’ın son halefidir. Ancak ‘sahte sağdıç’ rolünü üstlenecek olan Jimmy ile her şey umduğu kadar pembe gitmeyecektir.

Oyuncular: Kevin Hart, Josh Gad, Kaley Cuoco

Müdür: Jeremy Garelick

8. Son Vegas, 2013

IMDb: 6.6

Özet : Billy, Paddy, Archie ve Sam çocukluktan beri çok iyi arkadaşlar. Grubun inatçı bekarı Billy, otuzlu yaşlarındaki kız arkadaşına evlenme teklif ettiğinde dört arkadaş birlikte eğlenmek ve eski günleri anmak için Las Vegas’a gider. Ancak vardıklarında Günah Şehri’nin değiştiğini ve arkadaşlıklarının sınandığını görürler. Vegas’ı ele geçirecek olanlar bu dörtlü.

Oyuncular: Robert De Niro, Michael Douglas, Morgan Freeman

Müdür: Jon Turteltaub

7. En İyi Adam, 1999

IMDb: 6.7

Özet Yakında çok satan bir roman yazacak olan bekar yazar Harper, yeni kitabının birbirine sıkı sıkıya bağlı arkadaş grubunun hayatları ve aşklarına dayandığı gerçeğini gizlemeye çalışıyor. Harper, arkadaşı Lance’in düğününde sağdıç olacak ve tüm arkadaşları düğüne katılacak. Kitabın ön kopyası eski sevgilisi Jordan’ın eline geçince Harper, kitabı gizli tutmaya çalışır.

Oyuncular: Taye Diggs, Nia Long, Morris Chestnut

Müdür: Malcolm D. Lee

6. Çılgın Zengin Asyalılar, 2018

IMDb: 6.9

Özet : New York’lu Rachel Chu uzun süredir Nick Young’la birlikte. Rachel, Nick’in en iyi arkadaşının düğününde erkek arkadaşına eşlik etmek için Singapur’a gider. Genç kadın ilk kez Asya’ya gideceği için çok heyecanlı ama bir o kadar da büyük bir gerilim altında. Nick’in Singapur’daki ailesiyle tanışmaktan endişe duyan Rachel, erkek arkadaşı hakkında bilmediği şeyler öğrenir. Nick, ülkenin en zengin ailelerinden birine sahiptir ve ülkenin en beğenilen bekarlarından biridir. Rachel Singapur’a ayak bastığı andan itibaren tüm gözler onun üzerindedir. Genç kadının etrafı bir anda kendisini kıskanan ve onu Nick’ten ayırmayı planlayan kişiler tarafından sarılır.

Oyuncular: Constance Wu, Henry Golding, Michelle Yeoh

Müdür: Jon M. Chu

5. Düğüne Kaçanlar, 2005

IMDb: 7.0

Özet : Düğünlere giderek kız tavlama sanatına yeni bir boyut kazandıran, parti yapmayı seven iki boşanma avukatının hikayesi. John bir düğün sırasında beklenmedik bir şekilde nedimeye aşık olunca çiftin tüm hayatı alt üst olur. John’un aşık olduğu kadının ABD Hazine Bakanı’nın kızı olduğunu öğrenen bu iki adam için işler daha da karmaşık bir hal alır.

Oyuncular: Owen Wilson, Vince Vaughn, Rachel McAdams

Müdür: David Dobkin

4. Katipler II, 2006

IMDb: 7.3

Özet : Dante ve Randal’ı bıraktığımız yerden günümüze yaklaşık 10 yıl hızla ilerliyoruz. Bakalım tezgahın arkasında oturup popüler kültür ve seks hakkında söylenmeye devam edecekler mi? Kevin Smith direnemez ve köklerine geri döner.

Oyuncular: Brian O’Halloran, Jeff Anderson, Rosario Dawson

Müdür:Kevin Smith

3. Yanlara, 2004

IMDb: 7.5

Özet : Miles Raymond, tüm hayatını yazar olmayı hayal ederek geçirmiş ancak hem mesleğinde hem de evliliğinde başarısız olmuş bir İngilizce öğretmenidir. En yakın arkadaşı Jack, tanınmamış bir televizyon oyuncusudur ve evlenmek üzeredir. Miles’ın yazar olma konusundaki son girişimi başarısız olunca, en yakın arkadaşı Jack’i evlenmeden önce bir haftalık bir geziye davet eder.

Oyuncular: Paul Giamatti, Thomas Haden Kilisesi, Virginia Madsen

Müdür:Alexander Payne

2. Akşamdan Kalma, 2009

IMDb: 7.7

Özet Arkadaşlarının sinemadaki düğününe iki gün kala bekarlığa veda partisi vermek için Las Vegas’a giden dört arkadaş, sarhoş parti gecesinin sabahına uyandıklarında bir kaplan, odalarındaki tavuklar ve altı aylık bir bebeğin ağladığını görürler. dolap. Ayrıca damat ortalıkta görünmüyor. Önceki geceye dair hiçbir şey hatırlamayan üç arkadaş, ipuçlarını takip ederek işlerin nerede kontrolden çıktığını bulmaya çalışır. En önemlisi damadı bulmaları ve onu düğününe zamanında Los Angeles’a götürmeleri gerekiyor.

Oyuncular: Zach Galifianakis, Bradley Cooper, Justin Bartha

Müdür: Todd Phillips

1. Zindagi Na Milegi Dobara, 2011

IMDb: 8.2

Özet : Arjun, Imran ve Kabir çocukluktan beri birbirinden ayrılamaz üç arkadaştır. Kabir’in bekarlığa veda partisi gezisi için İspanya’ya gider. Bu yolculuk sırasında denizde nefes almaktan korkan Arjun, dalış eğitmeni Laila sayesinde korkusunu yener ve Laila’ya aşık olur. Kabir bu yolculuk sırasında nişanlısıyla ciddi anlaşmazlıklar yaşar. Aslında Kabir, daha geçen yıl öğrendiği bir gerçeğin peşinden gitmek için İspanya’ya gitti. Bu gezide her arkadaşın bir spor seçmesi ve bu sporlardan üçünü yapması gerekiyor. Bu yolculuk sırasında üçü de endişelerini nasıl yeneceklerini anlar, hayatlarında sakladıkları gizli şeyleri ortaya çıkarır ve hayatlarının gerçek anlamını öğrenirler.

Oyuncular: Hrithik Roshan, Farhan Akhtar, Abhay Deol

Müdür: Zoya Ahtar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu
escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
adalar escort
arnavutköy escort
ataşehir escort
avcılar escort
bağcılar escort
bahçelievler escort
bakırköy escort
başakşehir escort
bayrampaşa escort
beşiktaş escort
beykoz escort
beylikdüzü escort
beyoğlu escort
büyükçekmece escort
çatalca escort
çekmeköy escort
esenler escort
esenyurt escort
eyüp escort
fatih escort
gaziosmanpaşa escort
güngören escort
kadıköy escort
kağıthane escort
kartal escort
küçükçekmece escort
maltepe escort
pendik escort
sancaktepe escort
sarıyer escort
şile escort
silivri escort
şişli escort
sultanbeyli escort
sultangazi escort
tuzla escort
ümraniye escort
üsküdar escort
zeytinburnu escort
istanbul escort