Haber

Karamollaoğlu, Filistin konusundaki duyarlılığından dolayı Bahçeli’ye teşekkür etti

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, İsrail ile Filistin arasındaki çatışmaların sona ermesinde Türkiye’nin rol oynaması gerektiğini belirten MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye; “Sayın Devlet Bahçeli’ye Filistin konusundaki hassasiyetinden dolayı teşekkür ediyorum. Tarihimizin, inancımızın ve insanlığımızın gereği olan çağrısını destekliyorum” dedi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, bu akşam sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, İsrail ile Filistin arasındaki çatışmaların sona ermesinde Türkiye’nin rol oynaması gerektiğine dikkat çeken MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye teşekkür etti. Bahçeli, “Milliyetçi Hareket Partisi olarak çağrımız şudur: Bugünden itibaren 24 saat içinde ateşkes sağlanamazsa, saldırılar durmazsa, mazlumların üzerine bomba atılmaya devam edilirse milletimle açıkça paylaşırım.” Türkiye’nin tarihi, insani ve dini sorumlulukları gereği hızla devreye girmesi gerekiyor.” Karamollaoğlu’nun yazısı şöyle:

“Sayın Devlet Bahçeli’ye Filistin konusundaki hassasiyetinden dolayı teşekkür ediyorum. Tarihimizin, inancımızın ve insanlığımızın gereği olan davetini destekliyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu